by  in Fight, Ogólna, trening, Zapisy

Nabory 2023!

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą zmienić swoje życie w Nowym Roku 2023!
Ogłaszamy nowy nabór do grup treningowych:

Gracie (Brazilian) Jiu-Jitsu Fundamentals – to pierwotna wersja Jiu-Jitsu/Judo zmodyfikowana przez rodzinę Gracie na potrzeby walki bez reguł w Brazylii. Na treningu grupy początkującej nauczysz się podstawowych pozycji walki, umiejętności ich stabilizacji, ucieczek z pozycji zagrożenia, technik kończących – pozwalających zakończyć walkę i wiele innych. Wszystko podporządkowane realnym sytuacjom zagrożenia na ulicy.
Treningi odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 18.00.

Jeet Kune Do – to sztuka walki, której trening ukierunkowany jest na realną walkę. Jeet Kune Do jest sztuką walki wyrażaną przez ludzkie ciało. Oznacza naukę bycia efektywnym w długim, średnim i krótkim dystansie, w walce w stójce czy w walce na ziemi, używając każdego narzędzia walki. Liczy się „wykonanie zadania”, cel, efekt końcowy. Nie jest to kwestia uczenia się różnych stylów walki, ale jak najskuteczniejszego używania narzędzi walki: kopnięć, uderzeń, usidlania (trapping) czy chwytów (grapplingu,) wykorzystując do tego najefektywniej ludzkie ciało.
Treningi odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 19.00.

Muay Thai – Najtwardsza forma kickboxingu, w której dozwolone są wszelkie techniki bokserskie, obrotowe uderzenia pięścią, kopnięcia oraz ciosy kolanami i łokciami, bez względu na wysokość, a także rzuty, podcięcia i walka w klinczu. Nazywana jest często The Art of Eight Limbs.
Treningi odbywają się we wtorki i czwartki o 19.30.

Możliwości zapisania się na dany trening są dwie:
On-Line przez rejestrację i zakup karnetu tutaj
lub przed zajęciami na miejscu w klubie.

Nasz instytut mieści się w Gdyni, na ul. Gedymina 48.
Kontakt do nas:
tel.: 604-176-320
e-mail: info@vataha.pl

Zapraszamy!
Stań się lepszą wersją siebie!

KenjiroNabory 2023!