Gracie Jiu-Jitsu.Logo.

Gracie Jiu-Jitsu

FUNDAMENTALS

 

Zajęcia prowadzone w tej grupie treningowej to fundament jiu-jitsu. Podstawowe pozycje walki, umiejętność ich stabilizacji, ucieczki z pozycji zagrożenia, techniki kończące – pozwalające zakończyć walkę i wiele innych. Wszystko podporządkowane realnym sytuacjom zagrożenia na ulicy.
Te zajęcia są najlepszym sposobem na rozpoczęcie swojej przygody z Gracie Jiu-Jitsu.
Program treningowy został podzielony na 23 lekcji zawierające 36 technik, tak więc w ciagu jednego sezonu treningowego, adept przechodzi 4 pełne cykle.
Po zaliczeniu 4 cykli, oraz 12 lekcji zastosowania w konkretnych sytuacjach walki, adept nabędzie podstawowe umiejętności samoobrony, pozna fundamentalne zasady jiu-jitsu i będzie gotowy przejść na wyższy poziom treningu w grupie Gracie Jiu-Jitsu Mastery.

Gracie Jiu-Jitsu

MASTERY

 

Grupa bardziej zaawansowana, do której mogą uczęszczać adepci legitymujący się umiejętnościami wyniesionymi z grupy Gracie Jiu-Jitsu Fundamentals. Podczas treningu w tej grupie nabywa się umięjętności, które docelowo mają prowadzić do osiągnięcia mistrzostwa w jiu-jitsu.Historia Gracie Jiu-Jitsu (Brazylijskiego Jiu-Jitsu)

KenjiroGracie Jiu-Jitsu