Kettlebells. Steve Maxwell logo.

Strength & Conditioning

Steve Maxwell Training System

 

Program S&C oferuje trening, który ma ogólnorozwojową i zawierającą wiele elementów strukturę, wykorzystującą najnowsze metody treningowe oparte na zasadach czasu pracy mięśni pod obciążeniem.
Jednym z naszych głównych założeń jest możliwość uprawiania go przez dowolną osobę, poważnie nastawioną na ćwiczenia, nie zważając na jej doświadczenie i stopień przygotowania. Takie same podejście na treningach ma zarówno osoba z chorobą serca, jak i zawodnik MMA, BJJ czy Muay Thai. Różni się wagą, intensywnością, obciążeniem. Podejście – pozostaje bez zmian. Kroki, podejmowane na drodze rozwoju fizycznego przez atletów Olimpijskich, a przez osoby w podeszłym wieku, różnią się poziomem natężenia, a nie rodzajem treningu. Żołnierze jednostek antyterrorystycznych, narciarze, alpiniści i panie domu wykonują te same ćwiczenia. Tysiące ludzi na całym świecie codziennie wykonują publikowane ćwiczenia, i właśnie to pomaga im się wyróżnić i osiągnąć nowy poziom podczas wykonywania zadań bojowych, na ringu, na stadionach, w salach sportowych i w codziennym życiu.
System treningu S&C jest skierowany właśnie do każdego. Wykorzystując te same metody treningowe, trenują: armia amerykańska, jednostki specjalne Navy Seals, zawodnicy takich dyscyplin jak football amerykański, czy zawodnicy UFC, a także 50-letni ludzie z chorobami serca czy osoby z dużą nadwagą.
Trening oparty jest na 5 filarach:
• pull up – podciąganie;
• push up – wyciskanie;
• squad – przysiad;
• hinge;
• rotacja i antyrotacja
Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku, płci, kondycji. Obciążenie treningowe zostanie przypisane indywidualnie do możliwości początkowych każdego uczestnika i systematycznie budowane. Chcesz odzyskać szczupłą, wysportowaną sylwetkę? Chcesz nabrać kondycji i siły? Chcesz poczuć się znowu młodo? To zajęcia dla Ciebie!
Michał Kiczela – trener prowadzący zajęcia jest pierwszym w Polsce, oficjalnie certyfikowanym instruktorem Steve Maxwell’a.

Zajęcia S&C nie odbywają się do odwołania.

KenjiroS & C