by  in Ogólna

OBÓZ LETNI W TATRACH!

oboz

Obóz letni.
Zapraszamy na II VATAHA SUMMER CAMP!
Tym razem wybraliśmy ośrodek Harnaś, w malowniczej, najwyżej położonej wsi w Polsce: Ząb Bustryk, niedaleko Zakopanego i Gubałówki. Obóz odbędzie się od 22 do 29 sierpnia. W ośrodku jest zapewnione pełne wyżywienie, pokoje 2-3-4-5 osobowe z łazienkami, TV, wifi. Do dyspozycji gości są także, sala kominkowa i siłownia. Do Zakopanego tylko 4 km, a wokół mnóstwo szlaków turystycznych.
Z wielu atrakcji jakie są przygotowywane, wymienić należy sobotnie (27.08) ognisko z kapelą góralską oraz jedzeniem regionalnym oraz wspólną wyprawę w Tatry.
Nie byłoby obozu bez treningów. Te będą się odbywać 2 razy dziennie po 2 godziny. Tematyka to Jeet Kune Do Bruce’a Lee oraz Kalis Ilustrisimo.
Tegoroczny obóz, uświetni swoją wizytą Guro Shamim Haque, jeden z najlepszych instruktorów na świecie, jeśli chodzi o Kalis Ilustrisimo. Wieloletni uczeń Tony Diego i szef Kalis Ilustrisimo na UK i Irlandię. Guro Shamim poprowadzi seminarium, dwa bloki treningowe w sobotę 27.08 oraz dwa w niedzielę 28.08.
Koszty obozu.
Pobyt łącznie z treningami, także z Guro Shamimem, to dla członków VATAHA 1100 zł.
Dla osób spoza klubu – 1200 zł.
Pobyt osoby towarzyszącej, bez udziału w treningach, to 800 zł.
Koszt za dziecko do lat 15 to 600 zł.
Istnieje możliwość udziału w samym seminarium z Guro Shamimem. Wyżywienie i nocleg w tym przypadku we własnym zakresie. Koszt seminarium w takim przypadku to 250 zł.
Już od dzisiaj zaczynamy rezerwację! Rezerwacji dokonać można poprzez wpłatę zaliczki w klubie lub przelewem na konto. Dane do przelewu podamy indywidualnie zainteresowanym osobom.
Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu: 604-176-320 oraz pod adresem e-mail: info@vataha.pl
Ilość miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zapraszamy serdecznie!

KenjiroOBÓZ LETNI W TATRACH!