by  in Ogólna

Rapid Assault Tactics S.G.T.

RAT-SGT

Rapid Assault Tactics to formuła pierwotnie opracowana na potrzeby oddziałów specjalnych Navy Seals Team 6 przez jednego z najlepszych street fighterów na świecie (wg listy magazynu Black Belt) – Paula Vunaka.
Kompletny, szybki w nauce system samoobrony, zawierający umiejętności czytania oponenta, bezpiecznie skracanie dysytansu, elementy grapplingowe, elementy walki wręcz i z bronią. Zagadnienia z zakresu kontroli emocji w walce, kontrolowania strachu oraz obudzenie tzw. „Killer Instinct”, co jest niezbędnym do przetrwania w przypadku zagrożenia życia i zdrowia.
Jednostki specjalne wojska takie jak Navy Seals, Delta Force, CIA czy specjalne jednostki policji FBI, DEA szkolą swoich ludzi wg systemu R.A.T.
Paul Vunak, twórca systemu o R.A.T.:

Mamy przyjemność ogłosić, że rozpoczynamy nową formułę cyklów szkolenia z zakresu R.A.T.
Projekt: R.A.T. Specjalna Grupa Treningowa
Ilość godzin: 30
Ilość spotkań: 20
Częstotliwość spotkań: raz w tygodniu
Dzień tygodnia: sobota
Ilość osób w grupie: 6

Jeśli chcesz nauczyć się najlepszego systemu samoobrony, z którego korzystają elitarne jednostki wojska i policji, to ten projekt jest kierowany do Ciebie. Tego systemu możesz nauczyć się tylko u nas. Jest to elitarna wiedza i dlatego grupy treningowe będą składać się tylko z sześciu osób plus instruktor. Jest to gwarancją wysokiego poziomu przekazywania wiedzy.
Jako jedyni w Polsce posiadamy wiedzę i uprawnienia z zakresu formuły R.A.T.
Dołącz do elity i zarezerwuj swoje miejsce w S.G.T.
Więcej informacji na temat warunków udziału oraz grafiku spotkań na info@vataha.pl oraz pod numerem telefonu: 604-176-320.

KenjiroRapid Assault Tactics S.G.T.