Gracie Jiu-Jitsu

1
GruKrótka relacja video z Knife Zone 2

11
Kwi

Knife Zone 2 from VATAHA on Vimeo.XI MP w BJJ

16
Lis

MP

14-15 listopada w Poznaniu odbyły się XI Mistrzostwa Polski w Brazilian Jiu-Jitsu. W tej najważniejszej imprezie w Polsce, jeśli chodzi o rywalizację w „kimonach”, nie mogło zabraknąć naszych zawodników. Najlepszy występ oraz jedyny medal dla VATAHY, zdobyła Monika Gadzińska, walcząca w kategorii – 66 kg. Monika po wygranych dwóch walkach, pierwszej przed czasem, poprzez dźwignię na łokieć, a drugą pewnie na punkty, zajęła ostatecznie 3 miejsce, zdobywając brązowy medal. Wielkie gratulacje!R.A.T. Specjalna Grupa Treningowa

10
Wrz

RAT SGT from VATAHA on Vimeo.I obóz letni za nami!

29
Sie

oboz

Pod koniec sierpnia, a dokładnie 17-24 sierpnia, odbył się pierwszy, letni obóz organizowany przez Instytut Sportów Walki i Samoobrony VATAHA. Na nasz debiut, wybraliśmy Beskid Żywiecki i Górki Wielkie. Gościł nas ośrodek Sangos.
Pogoda dopisała. Oprócz sporadycznych zachmurzeń, cały czas świeciło słońce i było bardzo ciepło.
Głównym punktem programu był oczywiście trening. Dwa treningi, po dwie godziny dziennie, z zakresu Jeet Kune Do oraz Filipińskich sztuk walki.
Nie samym treningiem jednak człowiek żyje, tak więc nie mogło zabraknąć wycieczki w góry. Zdobyliśmy Baranią Górę, 1220 m n.p.m. Wszyscy dali radę, choć nie było lekko. Oprócz tej wycieczki, były krótkie wypady do Wisły, czy też do czeskiego Cieszyna.
Obóz należy zaliczyć do udanych, choć kilka rzeczy, na przyszłość, kwalifikuje się do zmiany. Pierwsze koty za płoty, jak to się mówi. Letni obóz wejdzie na stałe do kalendarza klubowego. W przyszłym roku zawitamy w Tatry 🙂
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas wszystkim uczestnikom i do zobaczenia w przyszłym roku!

I VATAHA SUMMER CAMP from VATAHA on Vimeo.Zapraszamy na letni obóz!

13
Cze


Szczegółowe informacje, dwa posty niżej 🙂Highlight z zawodów w Sadlinkach

19
Kwi

Puchar BJJ w Sadlinkach from VATAHA on Vimeo.Bushido Cup 3

8
Mar

Bushido Cup 3 from VATAHA on Vimeo.

Wczoraj odbyły się zawody Submission Wrestling – Bushido Cup 3. Trzech naszych zawodników podjęło rękawice: Alan Krawczyk, Tomasz „Roger” Topolewicz i Paweł Rutkowski.
Cała trójka dała bardzo dobre walki.
Alan zdominował swoją kategorię wagową i w pięknym stylu zdobył złoty medal. Tomkowi zabrakło trochę szczęścia w finale, i ostatecznie zdobył srebrny medal. Paweł wygrał dwie walki, a w dwóch musiał uznać wyższość przeciwników. Paweł dopiero zaczyna swoją karierę zawodniczą, więc każda wygrana i przegrana walka buduje jego doświadczenie.
Gratulacje!Kalis Ilustrisimo – migawki z seminarium

24
PaźJeet Kune Do – zapisy

24
WrzZakończenie sezonu grupy „Wilczków”

28
Cze

zakonczenie

26 czerwca zakończył się sezon treningowy grupy najmłodszych. Była zabawa, pasowanie na pasy i dobre ciasto. Wilczki trenowały dzielnie przez cały rok. Do zobaczenia na macie we wrześniu.Defender „Knife Zone”

5
Kwi

defender

Oto nóż wykonany przez Garbaty Custom Knives zaprojektowany przez Michała Kiczela, na potrzeby szkolenia z użycia noża w bliskim dystansie – Knife Zone. Szkolenia Knife Zone organizowane są cyklicznie w Instytucie Sportów Walki i Samoobrony VATAHA. Osoby chętne do udziału w szkoleniu, prosimy o zgłaszanie się na info@vataha.pl
Zamówienia na wykonanie przedstawionego noża, prosimy kierować bezpośrednio do Garbaty Custom Knives.
Dane:
Stal NCV1 – 3 mm.
Długość 21 cm.
Dwie krawędzie tnące (8 i 6 cm).
Rękojeść G10.Jeet Kune Do

Jeet Kune Do

Jeet Kune Do

Jeet Kune Do

Jeet Kune Do

Jeet Kune Do

Jeet Kune Do