by  in Ogólna, trening, Zapisy

Zapisy do wszystkich grup!

Uwaga!
Ogłaszamy zapisy do wszystkich grup treningowych, które zaczynamy od 31 maja!
Gracie Jiu-Jitsu (Brazilian Jiu-Jitsu) to kompletna sztuka walki zawierająca wszystkie potrzebne elementy:
grappling, rzuty/obalenia, uderzenia, obronę przez atakiem z zaskoczenia, obronę przez atakiem/szantażem bronią.
Jeet Kune Do to sztuka walki, której trening ukierunkowany jest na realną walkę. JKD jest proste (simple), bezpośrednie (direct) i nieklasyczne (non-classical).
Jeet znaczy przechwycić lub zatrzymać.
Kune to pięść.
Do – droga.
Jeet Kune Do jest sztuką walki wyrażaną przez ludzkie ciało. Oznacza naukę bycia efektywnym w długim, średnim i krótkim dystansie, w walce w stójce czy w walce na ziemi, używając każdego narzędzia walki.
Kalis Ilustrisimo to sztuka walki białą bronią, głównie mieczem. Główną zasadą systemu jest kontra na jedno tempo, czyli atak na atak przeciwnika. Poruszanie jest bardzo proste. “Jeśli umiesz chodzić do przodu, tyłu i na boki – opanowałeś pracę nóg”. System oparty jest na technikach escrimy z Visayas oraz technikach ostrzem Pedro Corteza.
Nasza wiedza pochodzi w bezpośredniej linii od Antonio “Tatanga” Ilustrisimo, przez Tony Diego i Shamima Haque. Jesteśmy jedyną grupą w Polsce, w której trenuje się tę sztukę i jedną z nielicznych na całym świecie.
Jeśli chcesz nauczyć się władać mieczem, nożem, pałką zarówno ofensywnie, jak i defensywnie to Kalis Ilustrisimo jest jednym z najlepszych systemów filipińskich. Prosty i zabójczo skuteczny.
Muay Thai – The Art of Eight Limbs.
Najtwardsza forma kickboxingu rodem z Tajlandii. Oparta na uderzeniach i kopnięciach. Używa się kolan, łokci, pięści i stóp (goleni).
Zapisy do grupy początkującej. Treningi we wtorki i czwartki o godzinie 19.00.
Pierwszy trening jest zawsze darmowy!
Aktualny grafik.
Zapraszamy!

Share:
KenjiroZapisy do wszystkich grup!