by  in Ogólna

Nasza platforma VOD!

Zapraszamy na naszą platformę vod.vataha.pl Aktualnie dostępne są dwie pozycje: 1. Seminarium Gracie Jiu-Jitsu z Professorem Stevem Maxwellem 2. Pałka teleskopowa w praktyce Zapraszamy serdecznie! Zapowiedź video w środku posta!

KenjiroNasza platforma VOD!

by  in Ogólna, trening

Lockdown 2.0

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Instytut Sportów Walki i Samoobrony VATAHA pozostaje zamknięty do 31 stycznia 2021. O każdej zmianie sytuacji, będziemy informować na bieżąco.

KenjiroLockdown 2.0

by  in Ogólna

Wznawiamy zajęcia!

Od jutra, czyli 26 października wznawiamy zajęcia. Obowiązują nas ograniczenia wynikające z “czerwonej strefy”, dlatego zmuszeni jesteśmy wprowadzić limit osób na każdym treningu oraz 15 min bufora pomiędzy treningami. Do zobaczenia!

KenjiroWznawiamy zajęcia!

by  in Ogólna

Spoczywaj w pokoju…zajęcia zawieszone

Z wielkim bólem i żalem informujemy, że wczoraj zmarł nasz Drogi Przyjaciel i klubowy kolega – Krzysztof Szczygielski. Wyrazy współczucia dla rodziny i wszystkich bliskich. Wszystkie zajęcia zostają zawieszone do odwołania.

KenjiroSpoczywaj w pokoju…zajęcia zawieszone

by  in Ogólna, seminarium, trening

Duszenia w samoobronie – seminarium

Zapraszamy na seminarium “Duszenia w samoobronie” z wykorzystaniem cywilnych ubrań. Seminarium odbędzie się 7 listopada w godzinach 12.00 -16.00 w siedzibie Instytutu Sportów Walki i Samoobrony VATAHA w Gdyni, ul. Gedymina 48. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie bluzy z kapturem oraz t-shirta. Proszę się liczyć z tym, że ubrania te podczas szkolenia mogą ulec podarciu, więc najlepiej przynieść jakieś “odżałowane”

Continue

KenjiroDuszenia w samoobronie – seminarium