by  in Ogólna

Zapisy! Czekamy na Ciebie!

zapisy

ZAPISY NA NOWY SEZON 2015-2016
Zapraszamy serdecznie na zajęcia do Instytutu Sportów Walki i Samoobrony VATAHA.
W tym sezonie proponujemy kilka grup treningowych, aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie:

Jeet Kune Do – sztuka walki Bruce’a Lee, naukowe podejście do samoobrony. Jeśli jesteś zainteresowany tym, jak skutecznie się bronić – to jest trening dla Ciebie.

Filipino Martial Arts – sztuka walki, która specjalizuje się w walce białą bronią (miecz, maczeta, nóż) oraz bronią obuchową (kij, pałka teleskopowa), ale także obejmuje walkę bez broni. Kolejna propozycja z samoobrony.

Brazilian Jiu-Jitsu – sport/sztuka walki obejmująca wykorzystanie duszeń, dźwigni i rzutów. Specjalizująca się w walce w parterze. Wspaniały sport dla każdego. Dla osób z ambicjami sportowymi i zawodniczymi, jak również dla tych, którzy chcą być sprawniejsi i zgubić kilka zbędnych kilogramów.

Brazilian Jiu-Jitsu dla dzieci – grupa dla najmłodszych od 6 do 14 roku życia. BJJ to jedna z najlepiej rozwijających pod kątem ogólnorozwojowym, aktywność sportowa. Poza umiejętnościami samoobrony, Twoje dziecko poprawi elastyczność, koordynację, kondycję i będzie przez to zdrowsze i szczęśliwsze.

Muay Thai – sport/sztuka walki z Tajlandii, której znakiem firmowym jest mocna wymiana uderzeń rękoma, nogami, kolanami i łokciami. Dlatego też jest nazywana „The Art of Eight Limbs”.

Kettlebells – trening siłowo-wytrzymałościowy z wykorzystaniem odważników kulowych. Wspaniały sposób na zwiększenie siły i wytrzymałości całego ciała.

TRX – trening z wykorzystaniem systemu podwieszenia. Siła, kondycja, elastyczność, wytrzymałość – to wszystko gwarantuje praca na TRX.

To wszystko w jednym miejscu! Zapraszamy także początkujących, osoby bez formy i kondycji.
Nasz obiekt to profesjonalnie przygotowane miejsce do treningu, z matą, specjalistycznym sprzętem, sanitariatami i prysznicami.
Czekamy na Ciebie już od 1 września! Pierwsze zajęcia są zawsze darmowe!
Zapraszamy serdecznie!

Share:
KenjiroZapisy! Czekamy na Ciebie!