by  in Ogólna

NOWE ZAPISY OD NOWEGO ROKU!

nabory

Zacznij nowy rok od zmiany trybu życia. Zapraszamy do aktywnego spędzania wolnego czasu w naszym klubie. Od stycznia zaczynamy nabory do wszystkich grup treningowych. Dorośli, młodzież, dzieci – każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.
Najmłodszym proponujemy zajęcia Brazilian Jiu-Jitsu, zorganizowane wg specjalnego programu dla dzieci do lat 14. Dzięki treningowi, najmłodsi będą sprawniejsi fizycznie, nauczą się samoobrony, poznają wspaniały sport. Staną się zdrowsze, pewniejsze siebie i przez to szczęśliwsze.
Dorosłym i młodzieży proponujemy bardzo szeroki wachlarz zajęć.
Jeet Kune Do – nieortodoksyjna sztuka walki stworzona przez legendarnego Bruce’a Lee. W założeniu prosta i bezpośrednia. Realna samoobrona, gdzie nie ma żadnych reguł a walka może się toczyć w każdych warunkach. Jesteśmy jedyną szkołą w Trójmieście i okolicach, która uczy sztuki walki Bruce’a Lee wg przekazu Jego, oraz Jego uczniów pierwszego i drugiego pokolenia.
Filipino Martial Arts – sztuka walki specjalizująca się we władaniu bronią białą i obuchową, ale także ucząca obrony przed tymi narzędziami, jak również walki gołymi rękoma.
Brazilian Jiu-Jitsu – sztuka walki oraz sport bazujący na chwytach. Rzuty, dźwignie, duszenia – to domena BJJ. Jeden z najszybciej rozwijających się dzisiaj sportów walki. Zarówno dla mężczyzn jak i kobiet (naszym zdaniem, jest to najlepszy sport i sztuka walki właśnie dla kobiet). Nie ma także żadnych ograniczeń wiekowych. Z powodzeniem trenują osoby 50-60 letnie! Ten wspaniały sport, pozytywnie odmienił życie wielu osób.
Muay Thai – sport walki bazujący na uderzeniach i kopnięciach. Nazywany często „The Art of Eight Limbs”, czyli „sztuka ośmiu kończyn”, ze względu na używanie w walce: pięści, łokci, kolan i piszczeli.
Cross Fitness – trening wytrzymałościowo-siłowy oparty głównie na treningu obwodowym i interwałowym. Jeden z efektywniejszych sposobów na zbudowanie kondycji i zgrabnej, sportowej sylwetki.
Szczegółowy grafik zajęć znajduje się tutaj.
Pierwszy trening jest ZAWSZE gratisowy.
Zapraszamy serdecznie!

Share:
KenjiroNOWE ZAPISY OD NOWEGO ROKU!