by  in Ogólna

Po seminarium z Professorem

semi rick

22-23 lutego odbyło się w Gdyni, szóste już seminarium z Professorem Rickiem Youngiem. Przez blisko 8 godzin, prawie 50 osób trenowało pod okiem Professora: Muay Thai, Submission Wrestling i Brazilian Jiu-Jitsu. Najmłodsi adepci z naszego klubu, pod koniec seminaryjnej soboty, zaprezentowali swoje umiejętności BJJ w krótkim pokazie opracowanym specjalnie na okazję przyjazdu Professora. Po pokazie zostali nominowani na szaro-białe pasy oraz belki. Professor był pozytywnie zaskoczony poziomem umiejętności naszych „wilczków', tym bardziej, że niektóre dzieci to sześciolatki.
Seminarium zakończyło się w niedzielę około 17.00 bardzo miłym akcentem. Kilka osób otrzymało promocję na wyższe pasy oraz niektórym przybyło belek na pasie. I tak: Marek Wojciechowski został nominowany na pas purpurowy, Jan Łuczewski na pas niebieski. Nominację na pas niebieski otrzymała także osoba z klubu Gladio ze Świdnika. Jakub Kudła otrzymał 4 belki, Artur Kaczkowski 3 belki i Krzysztof Sołoducha 2 belki – wszyscy na niebieskich pasach. Jedna z naszych klubowych Pań – Marta Dobrysiak, została uhonorowana 2 belkami na białym pasie.
Dziękujemy Professorowi Rickowi za przeprowadzenie niesamowitego seminarium, wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy nominowanym!

Share:
KenjiroPo seminarium z Professorem