by  in Ogólna

Nowe nabory na sezon 2013-2014!

Zapisy

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zacząć przygodę ze sztukami walki, nauczyć się samoobrony, osiągać sukcesy w sporcie czy też poprawić swoją figurę i kondycję, do trenowania w naszym ośrodku. Każdy znajdzie odpowiednią dla siebie grupę treningową lub może połączyć różne dyscypliny w cross treningu. W nadchodzącym sezonie proponujemy:

  • Jeet Kune Do – sztuka walki stworzona przez legendarnego Bruce’a Lee,
  • Brazilian Jiu-Jitsu – sztuka i sport walki dla każdego niezależnie od wieku i płci, stworzona przez Carlosa i Helio Gracie, charakteryzująca się wykorzystaniem rzutów, obaleń, duszeń i dźwigni,
  • Brazilian Jiu-Jitsu dla dzieci – jedyna w Gdyni, dedykowana grupa dla dzieci!
  • Muay Thai/Kickboxing – Art of Eight Limbs, uderzenia z wykorzystaniem kombinacyjnej pracy pięści, łokci, piszczeli (oraz stóp) i kolan a także intensywnej pracy w zwarciu,
  • Filipino Martial Arts – sztuka walki specjalizująca się w walce bronią białą,
  • Cross Fitness – trening siłowo-wytrzymałościowy wykorzystujący nowoczesne metody treningowe i sprzęt: TRX, kettlebells, liny itd.
  • Kettlebells – trening z odważnikami kulowymi, metoda treningowa pochodząca z Rosji.

Nasz ośrodek to prawie 200m2, wyposażone w specjalistyczny sprzęt i zorganizowane tak, aby zmaksymalizować korzyści z treningu. Zajęcia odbywać się będą wg zamieszczonego grafiku. Oprócz standardowych, grupowych zajęć oferujemy także trening personalny, indywidualnie z trenerem lub w małych grupach do 4 osób. Podobnie jak w zeszłym sezonie, będą organizowane intensywne szkolenia specjalistyczne, obejmujące tematy: R.A.T. system szkolenia opracowany na potrzeby jednostek specjalnych Navy Seals, użycie pałki teleskopowej w samoobronie czy też zupełnie nowy cykl „Knife Zone” obejmujący tematykę posługiwania się nożem i obrony przed tym niebezpiecznym narzędziem.

Zapraszamy na próbny trening, który nic nie kosztuje, oprócz dobrych chęci. Wszystkie zajęcia rozpoczynają się od 2 września (BJJ dla dzieci od 5 września). Masz pytania już teraz? Napisz: info@vataha.pl lub zadzwoń: 604 176 320.

Serdecznie zapraszamy!

Share:
KenjiroNowe nabory na sezon 2013-2014!