by  in Ogólna

Rapid Assault Tactics

Zapraszamy na II edycję warsztatów Podstawy Rapid Assault Tactics. R.A.T. to system walki wręcz opracowany przez Paula Vunaka na zamówienie i potrzeby jednostki specjalnej Navy Seals Team Six. Zajęcia obejmują:

  1. wykład na temat prawnych aspektów samoobrony (prawnik karnista Jakub Kudła);
  2. podstawowe założenia R.A.T.
  3. trzy fazy R.A.T.
  4. narzędzia R.A.T.
  5. mass attack – wprowadzenie;
  6. fog of war;
  7. killer instinct – podstawowe zagadnienia psychologiczne;

Warsztaty prowadzi Michał Kiczela, jedyny w Polsce, autoryzowany instruktor Progressive Fighting Systems, założyciel i główny instruktor Instytutu Sportów Walki i Samoobrony VATAHA. Warsztaty odbędą się 15 września 2012 w siedzibie Instytutu, w Gdyni na ul. Gedymina 48. Szkolenie odbędzie się w godzinach 12.00 – 18.00. Cena za osobę to 100 zł. Zgłoszenie swojego udziału prosimy wysyłać na adres e-mail: info@vataha.pl Potwierdzeniem zgłoszenia jest wpłata całości kwoty 100 zł, do 5 września na konto podane tutaj Liczba uczestników warsztatów ograniczona do 12.

Informujemy, że wszystkie miejsca na II edycję warsztatów R.A.T. zostały wyprzedane. Chętne osoby, które nie zdążyły się zgłosić, a są zainteresowane, prosimy o zgłoszenia na nasz adres e-mail, w celu kompletowania listy III edycji.

Serdecznie zapraszamy!

Share:
KenjiroRapid Assault Tactics