Zawodnicy

aktywni zawodnicy:

Katarzyna Rzędzian

2016
XII Mistrzostwa Polski w BJJ, Legionowo – 3 miejsce w kat. 69 kg (białe pasy)

Jerzy Izdebski

2016

Winter Open, Poznań – 1 miejsce w kat. 61,5 (początkujący no-gi)

Winter Open, Poznań – 2 miejsce w kat. 64 kg (białe pasy gi)

XII Mistrzostwa Polski w BJJ, Legionowo – 3 miejsce w kat. 64 kg (białe pasy)

Puchar Polski No-gi, Luboń – 1 miejsce w kat. 61,5 kg

XIV Puchar Polski w BJJ, Konin – 1 miejsce w kat. -64 kg (białe pasy)

Tomasz Topolewicz

2016

XIV Puchar Polski w BJJ, Konin – 2 miejsce w kat. +1005 kg (niebieskie pasy)

2015

Bushido Cup 3, Gdańsk – 2 miejsce w kat. +99 kg

2014

Poundout Bushido Cup, Gdańsk – 2 miejsce w kat. -100,5 kg

Open Gi, Poznań – 3 miejsce w kat. -100,5 kg (niebieskie pasy)

XII Puchar Polski w BJJ, Konin – 3 miejsce w kat. -100,5 kg (niebieskie pasy)

2013

IX Mistrzostwa Polski w BJJ, Poznań – 2 miejsce w kat. -100,5 kg (białe pasy)

IX Mistrzostwa Polski w BJJ, Poznań – 2 miejsce w kat. +84,3 kg kg (junior)

II Podziemny Puchar Polski w BJJ, Bochnia – 1 miejsce w kat. -100,5 kg (białe pasy)

V Memoriał Helio Gracie, Opalenica – 2 miejsce w kat. -100,5 kg (białe pasy)

XI Puchar Polski w BJJ, Konin – 3 miejsce w kat. -100,5 kg (białe pasy)

Weronika Kiczela

2015

III Otwarte Mistrzostwa Polski dzieci Linke Gold Team w BJJ, Stepnica – 2 miejsce w kat. -61 kg

Monika Gadzińska

2015

Mistrzostwa Polski w BJJ, Poznań – 3 miejsce w kat. -66 kg (białe/niebieskie pasy)
Puchar Polski w BJJ, Konin – 3 miejsce w kat. -66 kg (białe/niebieskie)

Alan Krawczyk

2015

Międzynarodowe Amatorskie Mistrzostwa Polski – Time of Masters, Gdynia – 3 miejsce w kat. -87,9 kg
Bushido Cup 3, Gdańsk – 1 miejsce w kat. -87,9 kg

2014

Kimura Cup, Toruń – 2 miejsce w kat. -94.3 kg (niebieskie pasy)

Międzynarodowe Amatorskie Mistrzostwa Polski, Gdynia – 1 miejsce

2011

IX Puchar Polski w BJJ, Konin – 3 miejsce (białe pasy)

Joanna Nasiłowska

2014

Open Gi, Poznań – 2 miejsce w kat. -69 kg (bez podziału na pasy)

Piotr Łabęda

2014

Open Gi, Poznań – 1 miejsce w kat. 82,3 kg (purpurowe pasy)

2013

V Memoriał Helio Gracie, Opalenica – 2 miejsce w kat. -76 kg (purpurowe pasy)

2012

Puchar Polski w BJJ, Konin – 1 miejsce w kat. -70 kg (niebieskie pasy)

Krzysztof Sołoducha

2014

Poundout Bushido Cup, Gdańsk – 2 miejsce w kat. -76 kg

Open Gi, Poznań – 1 miejsce w kat. -76 kg (niebieskie pasy)

2012

Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, Łódź – 2 miejsce w kat. -76 kg (białe pasy)

Puchar Pomorza w MMA, Gdynia – 3 miejsce w Senior Ograniczona Formuła, kat. 73 kg

III Otwarty Turniej Tradycyjnego WuShu, Gdynia – 3 miejsce SanShou (seniorzy)

Jakub Miętki

2013

II Podziemny Puchar Polski w BJJ, Bochnia – 1 miejsce w kat. -82,3 kg (białe pasy)

V Memoriał Helio Gracie, Opalenica – 1 miejsce w kat. -82,3 kg (białe pasy)

Bartosz Horała

2012

Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, Łódź – 2 miejsce w kat. -76 kg (niebieskie pasy)

2010

Puchar Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, Konin – 2 miejsce (niebieskie pasy)

Robert Żmuda

2016
XII Mistrzostwa Polski w BJJ, Legionowo – 3 miejsce w kat. 70 kg masters 2 (purpurowe/brązowe/czarne pasy)

2008

Mistrzostwa Europy w Brazylijskim Jiu-Jitsu, Lizbona – 2 miejsce (niebieskie pasy)

Copa Poznania, Poznań – 3 miejsce (niebieskie pasy)

2007

Puchar Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu, Konin – 2 miejsce (kolorowe pasy)

No problem Cup, Gniezno – 2 miejsce (kolorowe pasy)

Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu, Łódź – 1 miejsce (kolorowe pasy)

2006

Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu, Aleksandrów Łódzki – 1 miejsce (białe pasy)

 

 

byli zawodnicy:

Marcin Kolba

2012

Puchar Polski w BJJ, Konin – 3 miejsce w kat. -64 kg (białe pasy)

Aleksander Jagiełło

2012

Puchar Pomorza w MMA, Gdynia – wygrana walka w Pierwszym Kroku, kat. 96 kg

Janusz Kołakowski

2012

III Otwarty Turniej Tradycyjnego WuShu, Gdynia – 1 miejsce SanShou (seniorzy)

2010

VI Mistrzostwa Polski w BJJ, Łódź – 2 miejsce (białe pasy)

2009

I Otwarty Turniej Tradycyjnego Wushu, Gdynia – 1 miejsce (San Shou)

Jarosław Gołoś

2012

III Otwarty Turniej Tradycyjnego WuShu, Gdynia – 1 miejsce SanShou (seniorzy)

III Otwarty Turniej Tradycyjnego WuShu, Gdynia – Puchar dla Najlepszego Zawodnika Turnieju

2011

II Otwarty Turniej Tradycyjnego WuShu, Gdynia – 1 miejsce SanShou (seniorzy)

Adrian Marczewski

2011

Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, Warszawa – 1 miejsce (białe pasy)

2010

Puchar Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, Konin – 2 miejsce (juniorzy)

Paweł Zarzycki

2007

Puchar Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu, Konin – 2 miejsce (białe pasy)

No Problem Cup, Gniezno – 3 miejsce (juniorzy)

2009

Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, Koźmin Wlk. – 3 miejsce (niebieskie pasy)

Bartosz Janik

2007

No Problem Cup, Gniezno – 1 miejsce (juniorzy)

Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu, Łódź – 1 miejsce (juniorzy)

Copa Poznania, Poznań – 3 miejsce (niebieskie pasy)

2009

Puchar Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, Konin – 2 miejsce (niebieskie pasy)

Jakub Hołyński

2011

II Otwarty Turniej Tradycyjnego WuShu, Gdynia – 1 miejsce QingDa (juniorzy)

Maciej Obrączkiewicz

2011

II Otwarty Turniej Tradycyjnego WuShu, Gdynia – 2 miejsce QingDa (juniorzy)

Michał Pfeifer

2009

I Otwarty Turniej Tradycyjnego Wushu, Gdynia – 3 miejsce (San Shou)