Steve Maxwell Kettlebell Training System

kb-level-two-certProgram Kettlebells oferuje trening, który ma ogólnorozwojową i zawierającą wiele elementów strukturę, wykorzystującą odważniki kulowe.

Jednym z naszych głównych założeń jest możliwość uprawiania go przez dowolną osobę, poważnie nastawioną na ćwiczenia, nie zważając na jej doświadczenie i stopień przygotowania. Takie same podejście na treningach ma zarówno osoba z chorobą serca, jak i zawodnik MMA, BJJ czy Muay Thai. Różni się wagą, intensywnością, obciążeniem. Podejście – pozostaje bez zmian. Kroki, podejmowane na drodze rozwoju fizycznego przez atletów Olimpijskich, a przez osoby w podeszłym wieku, różnią się poziomem obciążenia, a nie rodzajem treningu. Żołnierze jednostek antyterrorystycznych, narciarze, alpiniści i panie domu wykonują te same ćwiczenia. Tysiące ludzi na całym świecie codziennie wykonują publikowane ćwiczenia, i właśnie to pomaga im się wyróżnić i osiągnąć nowy poziom podczas wykonywania zadań bojowych, na ringu, na stadionach, w salach sportowych i w codziennym życiu.

System treningu odważnikami kettlebells jest skierowany właśnie do każdego. Wykorzystując te same metody treningowe, trenują: armia amerykańska, jednostki specjalne Navy Seals, zawodnicy takich dyscyplin jak football amerykański, czy zawodnicy UFC, a także 50-letni ludzie z chorobami serca czy osoby z dużą nadwagą.

Nasz program składa się z kilku modułów:

  • rozgrzewka;
  • trening techniczny, nauka podstawowych liftów;
  • trening stabilizujący;
  • trening gibkościowy oraz elastyczności i mobilności stawów i ścięgien;

Trening oparty jest na 5 filarach:

  • pull up – podciąganie;
  • push up – wyciskanie;
  • squad – przysiad;
  • hinge;
  • rotacja i antyrotacja

Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku, płci, kondycji. Obciążenie treningowe zostanie przypisane indywidualnie do możliwości początkowych każdego uczestnika i systematycznie budowane. Chcesz odzyskać szczupłą, wysportowaną sylwetkę? Chcesz nabrać kondycji i siły? Chcesz poczuć się znowu młodo? To zajęcia dla Ciebie!

Trener prowadzący zajęcia jest pierwszym w Polsce, oficjalnie certyfikowanym instruktorem L-1 oraz L-2  w Steve Maxwell Kettlebell Training System.

Jeet Kune Do

Jeet Kune Do

Jeet Kune Do

Jeet Kune Do

Jeet Kune Do

Jeet Kune Do

Jeet Kune Do